Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
JYY
Certificering:
ISO9001
Modelnummer:
JYY-RD001
| Bewerkingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
|---|---|
| Producten | Motorbedekking voor motorfietsen |
| Toepassing | Robotslijpen |
| Milieuvriendelijk | Milieuvriendelijke materialen en processen |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Onderhoudsvereisten | Gemakkelijk onderhoud |
| Productsoort | Aluminiumlegering met gietgietwerk |
| Spanning | 220V/380V/aanpasbaar |
| Type robot | 6-as |
| Model | JYY-RD-001 |
| Model | RD-001 |
|---|---|
| Buitengrootte | L3500*2500*2800 mm |
| Gewicht | 1.5T |
| Spanning | 220 V |
| Robotmerk | FANUC/ABB/anderen |
| Consumptiematerialen | Zandgordel/flapwiel |
| Methode voor het verzamelen van stof | Droog type/nat type |
| Kleur | Melkwit / Blauw/anderen |
| Veiligheid | Veiligheidsnet |
| Functie | Robotslijpen |
![]()
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons