Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
JYY
Certificering:
ISO9001
Modelnummer:
JYY-RD001
| Verwerkingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
|---|---|
| Product | Motorkap van motorfiets |
| Sollicitatie | Robotisch slijpen |
| Milieuvriendelijk | Milieuvriendelijke materialen en processen |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Onderhoudsvereisten | Routinematig onderhoud |
| Producttype | Gegoten aluminiumlegering |
| Spanning | 220V |
| Robottype | 6-assig |
| Model | RD-001 |
| Model | RD001 |
|---|---|
| Buitenmaat | L3500*2500*2800mm |
| Gewicht | 1,5T |
| Spanning | 220V |
| Robotmerk | FANUC/ABB/en anderen |
| Verbruiksartikelen | Zandgordel |
| Stofopvangmethode | Droog type/nat type |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Veiligheid Bescherming | Veiligheidsnet / Veiligheidslichtgordijn |
| Functie | Robotslijpen |
![]()
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons