Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
JYY
Certificering:
ISO9001
Modelnummer:
JYY-RD001
| Verwerkingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
|---|---|
| Product | Motorkap van motorfiets |
| Sollicitatie | Slijpen |
| Milieuvriendelijk | Milieuvriendelijke materialen en processen |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Onderhoudsvereisten | Regelmatige reiniging en inspectie |
| Producttype | Aluminiumlegering |
| Spanning | 220V |
| Robottype | 6-assig |
| Model | RD-001 |
| Model | JJJ-RD001 |
|---|---|
| Buitenmaat | L3500*2500*2500 mm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Spanning | Aanpasbare transformator |
| Robotmerk | FANUC/ABB |
| Verbruiksartikelen | Zandband/klepwiel |
| Stofopvangmethode | Droog type/nat type |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Veiligheid Bescherming | Veiligheidsnet / Veiligheidslichtgordijn |
| Functie | Robotslijpen |
![]()
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons