Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Μάρκα:
JYY
Πιστοποίηση:
ISO9001
Αριθμό μοντέλου:
Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
| Ακριβότητα επεξεργασίας | ±0,02 mm |
|---|---|
| Προϊόν | Κουμπή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο και βούρτσισμα |
| Περιβαλλοντική | Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Αποτελεσματικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Απαιτήσεις συντήρησης | Εγχειρίδιο συντήρησης |
| Τύπος προϊόντος | Ατσάλι ατσάλι |
| Ελαστικός | Δυνατότητα επεξεργασίας πολλών προγραμμάτων |
| Τύπος ρομπότ | Ρομπότ έξι αξόνων |
| Πολυδιάστατο | Δυνατότητα άλεσης και βούρτσωσης διαφόρων μετάλλων |
Υψηλή αποδοτικότητα:
Επιτρέπει συνεχή λειτουργία υψηλής ταχύτητας με εξαιρετική σταθερότητα και επαναληψιμότητα της διαδικασίας, μεγιστοποιώντας την απόδοση, την παραγωγικότητα και τη συνολική αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
Ανώτερη συνέπεια:
Παρέχει ομοιόμορφα επιφανειακά φινίρισμα υψηλής ποιότητας με εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα, μειώνοντας σημαντικά την ανθρώπινη μεταβλητότητα, εξασφαλίζοντας παράλληλα σταθερά ανώτερα αποτελέσματα.
Βελτιστοποίηση κόστους:
Ελαχιστοποιεί την εξάρτηση από το εργατικό δυναμικό και τα ποσοστά επανεπεξεργασίας, μειώνοντας τα λειτουργικά κόστη, ενισχύοντας παράλληλα τη συνολική αποτελεσματικότητα της διαδικασίας και την κερδοφορία της παραγωγής.
Βελτιωμένη επιχειρησιακή ασφάλεια:
Αυτοματοποιεί την επεξεργασία σε επικίνδυνα, πυκνά σκόνη ή υψηλού κινδύνου περιβάλλοντα, δημιουργώντας έναν ασφαλέστερο, καθαρότερο και εργονομικά βελτιστοποιημένο χώρο εργασίας.
Ευφυής και ευέλικτη λειτουργία:
Πλήρως προγραμματιζόμενο και εξαιρετικά προσαρμόσιμο σε πολύπλοκες γεωμετρίες και ποικίλα εργαλεία, παρέχοντας ακριβείς, ευέλικτες λύσεις αυτοματοποίησης για ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών εφαρμογών.
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | L5500*2500*2000 mm |
| Βάρος | 1500 |
| Τρέχων | 110V/220V/380V |
| Μάρκα ρομπότ | FANUC/ABB |
| Καταναλωτικά | Αβραστικές ζώνες και τροχούς από νάιλον |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Σύστημα υγρής ανακύκλωσης |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προστασία της ασφάλειας | Προστατευτική πόρτα / αυλαία φωτός ασφαλείας |
| Προσαρμόσιμη | Δυνατότητα επεξεργασίας διαφόρων προγραμμάτων |
![]()
Μας στείλετε την έρευνά σας άμεσα σε