Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Μάρκα:
JYY
Πιστοποίηση:
ISO9001
Αριθμό μοντέλου:
Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
| Ακριβότητα επεξεργασίας | ±0,02 mm |
|---|---|
| Προϊόν | Κουμπή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο και βούρτσισμα |
| Περιβαλλοντική | Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Αποτελεσματικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Απαιτήσεις συντήρησης | Τροποποιημένη συντήρηση |
| Τύπος προϊόντος | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα και τροχό από νάιλον |
| Ελαστικός | Δυνατότητα επεξεργασίας πολλών προγραμμάτων |
| Τύπος ρομπότ | Ρομπότ έξι αξόνων |
| Πολυδιάστατο | Δυνατότητα άλεσης και βούρτσωσης διαφόρων μετάλλων |
Υψηλή αποδοτικότητα:
Σχεδιασμένο για συνεχή λειτουργία υψηλής ταχύτητας, το σύστημα προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα διαδικασίας και επαναληψιμότητα, μεγιστοποιώντας την παραγωγικότητα, την παραγωγικότητα λειτουργίας,και τη συνολική αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
Ανώτερη συνέπεια:
Εξασφαλίζει ομοιόμορφα, υψηλής ποιότητας επιφάνειες με εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα,σημαντική μείωση της μεταβλητότητας του χειριστή, διατηρώντας παράλληλα σταθερά ανώτερα αποτελέσματα τελικής επεξεργασίας σε κάθε κύκλο παραγωγής.
Βελτιστοποίηση κόστους:Μειώνει την εξάρτηση από το εργατικό δυναμικό, τα απόβλητα υλικών και τα ποσοστά επανεπεξεργασίας, μειώνοντας αποτελεσματικά το λειτουργικό κόστος, βελτιώνοντας παράλληλα την αποτελεσματικότητα της διαδικασίας, την απόδοση της παραγωγής και τη συνολική κερδοφορία.
Βελτιωμένη επιχειρησιακή ασφάλεια:Αυτοματοποιεί τις εργασίες σε επικίνδυνα, πυκνά σκόνη και υψηλού κινδύνου περιβάλλοντα εργασίας, δημιουργώντας έναν ασφαλέστερο, καθαρότερο και εργονομικά βελτιστοποιημένο χώρο εργασίας παραγωγής για τους χειριστές.
Ευφυής και ευέλικτη λειτουργία:Με πλήρως προγραμματιζόμενη αρχιτεκτονική ελέγχου και εξαιρετικά προσαρμόσιμες δυνατότητες διαδικασίας, το σύστημα μπορεί να φιλοξενήσει πολύπλοκες γεωμετρικές διαστάσεις και ποικίλες διαμορφώσεις εργαστηρίου,Παροχή λύσεων αυτοματισμού με υψηλή ακρίβεια και ευελιξία για ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών εφαρμογών.
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | L5500*2500*2000 mm |
| Βάρος | 1500 |
| Τρέχων | 220V/380V |
| Μάρκα ρομπότ | FANUC/ABB/Άλλα |
| Καταναλωτικά | Αβραστικές ζώνες |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Σύστημα υγρής ανακύκλωσης |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προστασία της ασφάλειας | Προστατευτική πόρτα / αυλαία φωτός ασφαλείας |
| Προσαρμόσιμη | Δυνατότητα επεξεργασίας διαφόρων προγραμμάτων |
![]()
Μας στείλετε την έρευνά σας άμεσα σε